KONST / Litografier / Färglitografi 12066625
nr 1206 6625
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 257/310, Ramens innermått: 39x49 cm
Kondition: fuktskadad fläckar
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 24 september 2018
kl 19:10:02
20/9 17:40:27
Lennart Rodhe
Läs mer om Lennart Rodhe